Tunnustatud au-tõruga Puhja Koolis

AU­-TÕRU

Au-tõru saajad Puhja Koolis alates 1.septembrist 2017. aastal:

2017-2018 õppeaasta

1. Ülle Närksa - huvitegevuse mitmekesistamise ja noorteorganisatsioonide elluäratamise eest

2. Jaanika Reminnõi - loovate tegevuste eest toidukultuuri arendamisel

3. Andres Bõkarev - Tartumaa I-IV klassi tüdrukute karikavõistlusel jalgpallis III koha saavutanud võistkonna juhendamise eest

4. Andres Bõkarev - Eesti Koolispordi Liidu vabariikliku finaalturniiri võitjate juhendamise eest

5. Merlina Pajuste - aktiivne kodutütar ja õpilasesinduse liige

2018-2019 õppeaasta

6. Ruth Luts - lastekoori viimise eest üldlaulupeole "Minu arm"

7. Ruth Luts -  klaveri eriala lõpetajate juhendamise eest

8. Ülle Närska - Kavilda matkamängul võitjavõistkonna juhendamise eest

9. Tanel Ojaste - maakondlikel spordivõistlustel pjedestaalikohtadele jõudnud meeskondade juhendamise eest

10. Madis Paju - õpilaste eduka juhendamise eest võistlussarjas TV10 olümpiastarti

11. Anne Soosaar - mudilaskoori viimise eest üldlaulupeole "Minu arm"

12. Siivi Ebral- hooliva suhtumise ja mainet tugevdava tegevuse eest

13. Sabina Kraineva - Tartu maakonna meistrivõistlustel jalgpallis saavutatud I koha eest

14. Linde Leetberg- Tartumaa laululaps 2019 (8. - 10. aastaste vanuserühmas)

15. Deliisa Raamets - Tartu maakonna meistrivõistlustel jalgpallis saavutatud I koha eest

16. Marit Kütt - II koha eest EKSL vabariiklikel meistrivõistlustel jalgpallis

17. Angela Rendla - II koha eest EKSL vabariiklikel meistrivõistlustel jalgpallis

18. Laura Pallon - Tartu maakonna meistrivõistlustel jalgpallis saavutatud I koha eest

19. Laura Pallon - II koha eest EKSL vabariiklikel meistrivõistlustel jalgpallis

20. Anete Vozijan - Tartu maakonna meistrivõistlustel jalgpallis saavutatud I koha eest

21. Anete Vozijan - II koha eest EKSL vabariiklikel meistrivõistlustel jalgpallis

22. Kerli Kalpus - Tartu maakonna meistrivõistlustel jalgpallis saavutatud I koha eest

23. Kerli Kalpus - II koha eest EKSL vabariiklikel meistrivõistlustel jalgpallis

24. Kristel Tihhomirov - Tartu maakonna meistrivõistlustel jalgpallis saavutatud I koha eest

25. Kristel Tihhomirov - II koha eest EKSL vabariiklikel meistrivõistlustel jalgpallis

26. Mia Erikson - Tartu maakonna meistrivõistlustel jalgpallis saavutatud I koha eest

27. Keitlin Kärmas - II koha eest EKSL vabariiklikel meistrivõistlustel jalgpallis

28. Triine Uibokand - I koha eest TV10 Olümpiastarti maakondlikul võistlusel (kettaheites, teivashüppes)

29. Maria-Elise Poom - Puhja Kooli muusikaklassi lõpetaja

30. Maria-Elise Poom - eduka ja silmapaistva tegevuse eest kodutütarde organisatsioonis ja õpilasesinduses

31. Paul Jean Otto Faucheux - Puhja Kooli muusikaklassi lõpetaja

32. Rebeka Käpa - õpilasesinduse presidendi rolli täitmise eest ning silmapaistva tegevuse eest õpilasesinduse ürituste organiseerimisel ja läbiviimisel

33. Greete Kübe - Puhja Kooli muusikaklassi lõpetaja

34. Kersti Aadusoo - näiteringi traditsiooni taaselustamise eest

35. OÜ Puhja Ettevõtted - koostöö ja toetuse eest

36. OÜ Kännudisain - koostöö ja toetuse eest

37. Enn Tobre - koostöö ja toetuse eest