Uudised

Nuti-Mati matemaatika Eesti meistrivõistlused. Kokkuvõte
Esmaspäev, 2. märts 2020

I-IV etapi parimad tippspordis:

1. klass: Kristo Kumari (piirkonnas 3. koht/ Eestis 4. koht)
              Andero Tamm (10. / 21. koht)
              Marii Algo (27. / 64. koht)
              Loviise Kärmas (28. / 75. koht)
2. klass: Brigita Kütt (1. / 3. koht)
              Märt Aan (12. / 48. koht)
              Nikita Gretšin (13. / 49. koht)
3. klass: Johan Lääne (1. / 3. koht)
              Ats Paavel (2. / 9. koht)
              Kevin Olefrenko (7. / 34. koht)
5. klass  Mario Kütt (4. / 18. koht)
8. klass  Pille-Riin Maal (2. /52.  koht)

I-IV etapi parimad rahvaspordis:

1. klass: Kristo Kumari (piirkonnas 5. koht  / Eestis 7. koht)
              Loviise Kärmas (26. / 65. koht)
              Marii Algo (30. /83. koht)
              Mirtel Virolainen /35. / 100. koht)
2. klass: Brigita Kütt (1. / 3. koht)
              Märt Aan (3. / 17. koht)
              Nikita Gretšin (10. / 61. koht)
3. klass: Johan Lääne (1. / 2. koht)
              Ats Paavel (2. / 4. koht)
5. klass  Mario Kütt (10. / 73. koht)
              Marit Kütt (19. / 98. koht)
8. klass  Pille-Riin Maal (3. /53.  koht)

Nuti-Mati matemaatika Eesti karikavõistlused I-IV etapp
Puhja Kool 4. koht keskmise suurusega koolide hulgas.

IV etapi parimad tippspordis:
1. klass: Kristo Kumari (piirkonnas 2. koht/ Eestis 2. koht)
              Andero Tamm (10. / 27. koht)
              Marii Algo (17. / 52. koht
   Loviise Kärmas (21. / 71. koht)
2. klass: Märt Aan (4. / 16. koht)
              Brigita Kütt (9. / 33. koht)
              Nikita Gretšin (14. / 44. koht)
3. klass: Johan Lääne (1. / 4. koht)
              Ats Paavel (2. / 6. koht)
              Kevin Olefrenko (5. / 33. koht)
              Hugo-Oskar Reinomägi (18. / 81.koht)
5. klass  Mario Kütt (4. / 15. koht)
              Marit Kütt (11. / 65. koht)
8. klass  Pille-Riin Maal (1. / 39. koht)

IV etapi parimad rahvaspordis:
1. klass: Kristo Kumari (piirkonnas 7. koht  / Eestis 12. koht)
              Andero Tamm ( 14. / 33. koht)
   Marii Algo (23. / 54. koht)
2. klass: Märt Aan (2. / 4. koht)
              Brigita Kütt (3. / 5. koht)
              Matvei Sinkonen (13. / 41. koht)
3. klass: Ats Paavel (1. / 6. koht)
              Johan Lääne (2. / 7. koht)
              Kevin Olefrenko (3. / 8. koht)
5. klass  Mario Kütt (9. / 79. koht)
              Marit Kütt (10. / 82. koht)
 

Nuti-Mati matemaatika Eesti karikavõistlused IV etapp
Puhja Kool 7. koht keskmise suurusega koolide hulgas.